PRP plazmas injekcijas

Pieteikties konsultācijai!

Pieteikums nosūtīts veiksmīgi!

Es piekrītu personas datu apstrādes noteikumiem un nosacījumiem.

PRP plazmas injekcijas (Platelet Rich Plasma)

Ļoti populāra un veiksmīgi pasaulē tiek izmantota matu un ādas atjaunošana ar PRP plazmas trombocītiem bagātinātu injekciju palīdzību. Tā ļoti pieprasīta un to izmanto pasaules slavenības - aktieri un sportisti, jo tā sniedz uzreiz redzamu efektu. Burtu salikums PRP ir radies no angļu vārdiem Platelet Rich Plasma, kas tulkojumā nozīmē bagātinātas plazmas injekcija. Procedūras būtība ir plazmas injekcijas, kas sastāv no mūsu pašu asins unikālā sastāva, kas pēc savas iedarbības ir daudz efektīvāks par dažādiem ķīmiskajiem preparātiem, kurus izmanto skaistumkopšanas industrijā.

Procedūra sākas ar asins noņemšanu no klienta vēnas. Tad tā tiek ievietota īpašā aparātā – centrifūgā, kas atdala asins plazmas daļu kopā ar trombocītiem. Šie plazmas trombocīti centrifugēšanas laikā tiek aktivēti un izdala aktīvo vielu – augšanas faktoru. Savukārt šie augšanas faktori stimulē paša organisma spēju ražot kolagēnu, kas atbild par ādas tvirtumu un elastību. Organisma audu šūnas spēj ražot speciālas vielas – augšanas faktorus, vitamīnus, aminoskābes, olbaltumus un citas bioloģiski aktīvas vielas, kas stimulē šūnu reģenerāciju un spēj dabiski paaugstināt kolagēna daudzumu.

Procedūras ilgums ir aptuveni 20 minūtes un efekts ir redzams uzreiz. Efekts pēc PRP plazmas injekcijām ir redzams uzreiz – izlīdzinās lielās krunciņas, kā arī savelkās āda problēmu zonā, kā arī mazinās poras, samazinās ādas taukošanās un izzūd pigmenti. Uzlabojas sejas ādas tonis, izlīdzinās sīkās krunciņas, redzams liftinga efekts. Izcilam rezultātam ieteicams veikt 4-6 procedūras ar divu nedēļu intervālu. Tas ir lielisks profilaktisks veids, kā uzturēt sejas, galvas un ķermeņa ādu labā stāvoklī, jo būs mazāk veselības rūpju vēlāk. Matu un galvas ādas atjaunošanas rezultāts ar PRP injekcijām ir jūtams aptuveni pēc mēneša.

PRP plazmas injekcijas priekšrocības:

• asins plazma ir pilnīgi dabiska un droša, tā neizraisa alerģiskas blakusparādības;

• minimāls rehabilitācijas periods;

• veicina dabisku ādas pašatjaunošanos, uzlabo ādas elastību, samazina krunciņas, baro un mitrina ādu, aktivizē vielmaiņas procesus;

• stimulē fibroblastu šūnu veidošanos, kuras sintezē jaunas kolagēna un elastīna šķiedras;

• procedūru var lietot ne tikai sejas, kakla, dekoltē zonām, bet arī galvai, plaukstām, kājām, vēderam, gūžām;

• ārstnieciskiem mērķiem procedūra tiek izmantota rētaudu izlīdzināšanai, aknes ārstēšanai, ādas atjaunošanai pēc operācijām, traumām, apdegumiem vai apsaldējumiem.

Uzlabojiet savu dzīves kvalitāti un piesakieties uz konsultāciju pie mūsu specialistiem, kuri sniegs izsmeļošas atbildes uz jūsu jautājumiem un noteiks labāko ārstēšanas kursu. Aizpildiet elektronisko formu vai zvaniet uz tel. +371 672 737 66 un mēs sazināsimies ar jums.

Matu transplantācijas un ādas veselības centrā Rubenhair Baltics veic augstas kvalitātes matu transplantāciju, uzacu transplantāciju ar manuālo FUE bezrētu un bezšuvju metodi, kā arī veic matu ārstēšanas procedūras. Matu transpantācijas un ādas veselības centra Rubenhair Baltics visi piedāvātie pakalpojumi ir sertificēti, droši un atzīti Latvijas Republikā un Eiropas Savienībā. Pakalpojumus veic diplomēti un sertificēti ārsti kā arī medicīnas personāls ar atbilstošu profesionālo izglītību un profesionālajām iemaņām. Procedūru veikšanai tiek izmantotas sertificētas, modernas ierīces un tikai pārbaudīti un sertificēti preparāti. Matu transplantācijas un ādas veselības centrs Rubenhair Baltics ir pilnībā sertificēta un licencēta medicīnas klīnika Latvijā un Eiropas Savienības valstīs un ir reģistrēta Latvijas Republikas Veselības Ministrijas Veselības Inspekcijas Ārstniecības iestāžu reģistrā ar reģistrācijas numuru 010001474.

Paraksties uz jaunumiem!