Mezoterapija

Pieteikties konsultācijai!

Pieteikums nosūtīts veiksmīgi!

Es piekrītu personas datu apstrādes noteikumiem un nosacījumiem.

Mezoterapijas injekcijas

Mezoterapija ir lielisks risinājums novecošanas procesu profilaksei un aizkavēšanai. Tā ir bioloģiski aktīvu un ādai nepieciešamo vielu kā hialuronskābes, vitamīnu, aminoskābju un minerālvielu ievadīšana ādas virsējā un vidējā slānī ar mikroinjekciju palīdzību, kas notiek izmantojot īpaši smalku adatu. Procedūrās tiek izmantoti preparāti, kas sašķeļ fibrozi, tauku nogulsnējumus, kā arī vielas, kas veicina limfodrenāžu, izvada starpšūnu šķidrumu, uzlabo ādas mikrocirkulāciju un elastību. Mezoterapijas kursa ilgums laba rezultāta sasniegšanai sastāv no vismaz 4-6 seansiem.

Estētiskās medicīnas jomā ar mezoterapijas palīdzību tiek risinātas ādas atonijas, celulīta, pigmenta plankumu, izstiepumu, rētu un asinsvadu patoloģijas problēmas. Izmantojot mezoterapijas procedūras stabilizējas vielmaiņu process, izzūd sīkie asinsvadi, kas izceļas zem ādas, stabilizējas asinsrite, limfas cirkulācija, holesterīna un lipīdu vielmaiņa. Vienlaikus tiek savilkta āda, kas nav mazsvarīgi cilvēkiem, kuri piemēram ir zaudējuši ķermeņa svaru.

Uzlabojiet savu dzīves kvalitāti un piesakieties uz konsultāciju pie mūsu specialistiem, kuri sniegs izsmeļošas atbildes uz jūsu jautājumiem un noteiks labāko ārstēšanas kursu. Aizpildiet elektronisko formu vai zvaniet uz tel. +371 672 737 66 un mēs sazināsimies ar jums.

Matu transplantācijas un ādas veselības centrā Rubenhair Baltics veic augstas kvalitātes matu transplantāciju, uzacu transplantāciju ar manuālo FUE bezrētu un bezšuvju metodi, kā arī veic matu ārstēšanas procedūras. Matu transpantācijas un ādas veselības centra Rubenhair Baltics visi piedāvātie pakalpojumi ir sertificēti, droši un atzīti Latvijas Republikā un Eiropas Savienībā. Pakalpojumus veic diplomēti un sertificēti ārsti kā arī medicīnas personāls ar atbilstošu profesionālo izglītību un profesionālajām iemaņām. Procedūru veikšanai tiek izmantotas sertificētas, modernas ierīces un tikai pārbaudīti un sertificēti preparāti. Matu transplantācijas un ādas veselības centrs Rubenhair Baltics ir pilnībā sertificēta un licencēta medicīnas klīnika Latvijā un Eiropas Savienības valstīs un ir reģistrēta Latvijas Republikas Veselības Ministrijas Veselības Inspekcijas Ārstniecības iestāžu reģistrā ar reģistrācijas numuru 010001474.

Paraksties uz jaunumiem!