Estētiskās kosmetoloģijas procedūras

Pieteikties konsultācijai!

Pieteikums nosūtīts veiksmīgi!

Es piekrītu personas datu apstrādes noteikumiem un nosacījumiem.

Estētiskās kosmetoloģijas procedūras

Matu un ādas veselības centrā Rubenhair Baltics piedāvājumā ietilpst plašs klāsts ar kosmētiskajām procedūrām sejas, ādas un ķermeņa veselībai un labsajūtai. Mūsu klīnikas procedūru klāstā ietilpst gan estētiskā, gan aparātu kosmetoloģija. Ādas atjaunošanas procedūras tiek veiktas izmantojot jaunākās paaudzes ultraskaņas iekārtu tehnoloģijas kosmetoloģijā. Estētiski pievilcīgs ķermenis – tā ir veselīga un labi kopta āda. Procedūras tik veiktas ar augsti kvalitatīviem profesionāliem kosmētisiem līdzekļiem.

Uzlabojiet savu dzīves kvalitāti un piesakieties uz konsultāciju pie mūsu specialistiem, kuri sniegs izsmeļošas atbildes uz jūsu jautājumiem un noteiks labāko ārstēšanas kursu. Aizpildiet elektronisko formu vai zvaniet uz tel. +371 672 737 66 un mēs sazināsimies ar jums.

Matu transplantācijas un ādas veselības centrā Rubenhair Baltics veic augstas kvalitātes matu transplantāciju, uzacu transplantāciju ar manuālo FUE bezrētu un bezšuvju metodi, kā arī veic matu ārstēšanas procedūras. Matu transpantācijas un ādas veselības centra Rubenhair Baltics visi piedāvātie pakalpojumi ir sertificēti, droši un atzīti Latvijas Republikā un Eiropas Savienībā. Pakalpojumus veic diplomēti un sertificēti ārsti kā arī medicīnas personāls ar atbilstošu profesionālo izglītību un profesionālajām iemaņām. Procedūru veikšanai tiek izmantotas sertificētas, modernas ierīces un tikai pārbaudīti un sertificēti preparāti. Matu transplantācijas un ādas veselības centrs Rubenhair Baltics ir pilnībā sertificēta un licencēta medicīnas klīnika Latvijā un Eiropas Savienības valstīs un ir reģistrēta Latvijas Republikas Veselības Ministrijas Veselības Inspekcijas Ārstniecības iestāžu reģistrā ar reģistrācijas numuru 010001474.

Paraksties uz jaunumiem!