Dzimumzīmju pārbaude

Pieteikties konsultācijai!

Pieteikums nosūtīts veiksmīgi!

Es piekrītu personas datu apstrādes noteikumiem un nosacījumiem.

Dzimumzīmju pārbaude

Dzimumzīmes ir pigmentētu šūnu sakopojumi uz ādas. Dermatoloģijā dzimumzīmes apzīmē ar terminu nēvuss. Tās var būt gan lielas, gan mazas, ar matiņiem vai bez, melnas, zilas, brūnas un miesaskrāsas. Dzimumzīmes ir tās, kas uz ādas ir jau kopš dzimšanas, par nēvusiem sauc ādas pigmentus, kas parādās dzīves laikā, bet melanoma ir ļaundabīgs audzējs, tā atklāšanas gadījumā, nekavējoties jāuzsāk ārstēšanās.

Ādas veidojumu novērtēšanas kritēriju pamatā ir dzimumzīmes veidojums, kuram jābūt simetriskam. Veidojumam pa visu perifēriju jābūt vienādām robežām un nav labi, ja viena mala izteikta, bet otra nav skaidri saskatāma. Labdabīgs veidojums parasti ir vienā vai divās krāsās. Ja ir vairāk nekā divas krāsas, šāda dzimumzīme noteikti jāparāda ārstam dermatologam. Uzmanība jāpievērš tām dzimumzīmēm, kuru diametrs pieaug par vairākiem milimetriem dažu mēnešu laikā. Dzimumzīmes virsmai jābūt gludai un, ja tā sāk mainīties, uz tās veidojas kreveles, zvīņas, tā mitro vai asiņo, tad nekavējoties jādodas pie dermatologa. Pārbaudīt ādas veselību, tieši saistībā ar dzimumzīmēm, jauniem nēvusiem, nepieciešams divreiz gadā – pirms un pēc vasaras, jo tās laikā saules ietekmē jauni pigmenti uz ādas parādās visbiežāk. To, vai dzimumzīme ir labdabīga vai ļaundabīga noteiks speciālists.

Viena no pieejamākajām dzimumzīmju izmeklēšanas metodēm ir dermaskopija – dzimumzīmes un ādas virskārta tiek aplūkotas ar speciālu iekārtu, kas apvieno spēcīgu apgaismojumu un palielinājumu. Siaskopijas laikā ar datora palīdzību un lāzera skeneri tiek apskatīts katrs veidojums un noteikts tā virspusējais pigments, dziļais pigments, kā arī audu apasiņoša un ādas saistaudu stāvoklis. Lai redzētu, cik dziļš ir veidojums, tad dzimumzīmes var izmeklēt arī ar ādas ultrasonogrāfiju. Par dzimumzīmes labdabīgumu vai ļaundabīgumu liecinās audu histoloģiskā izmeklēšana.

Uzlabojiet savu dzīves kvalitāti un piesakieties uz konsultāciju pie mūsu specialistiem, kuri sniegs izsmeļošas atbildes uz jūsu jautājumiem un noteiks labāko ārstēšanas kursu. Aizpildiet elektronisko formu vai zvaniet uz tel. +371 672 737 66 un mēs sazināsimies ar jums.

Matu transplantācijas un ādas veselības centrā Rubenhair Baltics veic augstas kvalitātes matu transplantāciju, uzacu transplantāciju ar manuālo FUE bezrētu un bezšuvju metodi, kā arī veic matu ārstēšanas procedūras. Matu transpantācijas un ādas veselības centra Rubenhair Baltics visi piedāvātie pakalpojumi ir sertificēti, droši un atzīti Latvijas Republikā un Eiropas Savienībā. Pakalpojumus veic diplomēti un sertificēti ārsti kā arī medicīnas personāls ar atbilstošu profesionālo izglītību un profesionālajām iemaņām. Procedūru veikšanai tiek izmantotas sertificētas, modernas ierīces un tikai pārbaudīti un sertificēti preparāti. Matu transplantācijas un ādas veselības centrs Rubenhair Baltics ir pilnībā sertificēta un licencēta medicīnas klīnika Latvijā un Eiropas Savienības valstīs un ir reģistrēta Latvijas Republikas Veselības Ministrijas Veselības Inspekcijas Ārstniecības iestāžu reģistrā ar reģistrācijas numuru 010001474.

Paraksties uz jaunumiem!