Biorevitalizācija

Pieteikties konsultācijai!

Pieteikums nosūtīts veiksmīgi!

Es piekrītu personas datu apstrādes noteikumiem un nosacījumiem.

Biorevitalizācijas injekcijas

Biorevitalizācija ir ļoti efektīva un mūsdienīga ādas atjaunošanas procedūra, kuru pielieto jebkurai vecuma grupai gan sievietēm, gan vīriešiem. Biorevitalizācija nodrošina ādas dabīgu mitrināšanu, būtiski uzlabo ādas elastīgumu un tonusu. Tā ir estētiskās medicīnas injekciju metode, ar kuras palīdzību tiek atjaunots hialuronskābes deficīts ādā, piešķirot tai veselas ādas svaigumu, jaunību un elastīgumu. Lai saglabāt tvirtumu un jaunību, mūsu ādai ir nepieciešama hialuronskābe. Šī viela atbild par ādas elastību un reģenerāciju. No 25 gadu vecuma cilvēka organisms pārstāj veidot hialuronskābi un āda sāk novecot. Šīs metodes galvenais uzdevums ir ādas virsējo slāņu bagātināšana ar hialuronskābi, kas ir identiska mūsu organismā esošajai hialuronskābei, un kas ir dabīga ādas sastāvdaļa. Tā ir atbildīga par mūsu ādas tonusu, elastīgumu un svaigumu. Procedūras laikā tiek ievadīts preparāts, kas satur hialuronskābi, aminoskābes un vitamīnus.

Hialuronskābe nokļūstot ādā, stimulē skābes veidošanos, kas aktivizē ādas atjaunošanas procesus. Pēc tam sākās dziļā ādas mitrināšana, pastiprinās mikrocirkulācija, atjaunojās tvirtums un elastība. Ādā sāk veidoties pašai sava hialuronskābe, kolagēns un elastīns. Atjaunojās šūnu metabolisms, un organisms saņem papildus antioksidanta aizsardzību. Krēmi ar hialuronskābi var mitrināt tikai augšējos ādas slāņus un palīdzēt ādai atgūt jaunību var tikai biorevitalizācija ar hialuronskābi. Aizpildīt hialuronskābes deficītu organismā var tikai veicot injekcijas ar hialuronskābi, kura nokļūstot ādā palēnina tās novecošanās procesus.

Uzlabojiet savu dzīves kvalitāti un piesakieties uz konsultāciju pie mūsu specialistiem, kuri sniegs izsmeļošas atbildes uz jūsu jautājumiem un noteiks labāko ārstēšanas kursu. Aizpildiet elektronisko formu vai zvaniet uz tel. +371 672 737 66 un mēs sazināsimies ar jums.

Matu transplantācijas un ādas veselības centrā Rubenhair Baltics veic augstas kvalitātes matu transplantāciju, uzacu transplantāciju ar manuālo FUE bezrētu un bezšuvju metodi, kā arī veic matu ārstēšanas procedūras. Matu transpantācijas un ādas veselības centra Rubenhair Baltics visi piedāvātie pakalpojumi ir sertificēti, droši un atzīti Latvijas Republikā un Eiropas Savienībā. Pakalpojumus veic diplomēti un sertificēti ārsti kā arī medicīnas personāls ar atbilstošu profesionālo izglītību un profesionālajām iemaņām. Procedūru veikšanai tiek izmantotas sertificētas, modernas ierīces un tikai pārbaudīti un sertificēti preparāti. Matu transplantācijas un ādas veselības centrs Rubenhair Baltics ir pilnībā sertificēta un licencēta medicīnas klīnika Latvijā un Eiropas Savienības valstīs un ir reģistrēta Latvijas Republikas Veselības Ministrijas Veselības Inspekcijas Ārstniecības iestāžu reģistrā ar reģistrācijas numuru 010001474.

Paraksties uz jaunumiem!