Asins analīzes

Pieteikties konsultācijai!

Pieteikums nosūtīts veiksmīgi!

Es piekrītu personas datu apstrādes noteikumiem un nosacījumiem.

Asins analīzes

Asins ņemšana analīzēm no vēnas tiek uzskatīta par vienu no precīzākajām asins paraugu iegūšanas metodēm, kas nemaina tradicionālo asinsainu un ļauj objektīvi novērtēt arī citu rādītāju esamību un līmeni asinīs. Turklāt pareiza asins paraugu ņemšanas un sagatavošanas tehnika ir viens no būtiskākajiem izmeklējuma kvalitātes indikatoriem, kam ir tieša ietekme uz tālāko izmeklēšanas un rezultātu izvērtēšanas procesu.

Praksē ir gadījumi, kad vajag ņemt asini analīzēm no pirksta. Bieži šī metode tiek izmantota maziem bērniņiem, kam asins parauga iegūšana no vēnas ir diezgan apgrūtinoša vai arī pacientiem, kam ir nepieciešams noteikt glikozes līmeni kapilārajās asinīs. Tomēr jāatzīst, ka asins analīžu ņemšanai no pirksta ir zināmi ierobežojumi, kas var ietekmēt rezultātus.

Pastāv vairāki priekšnosacījumi objektīvi pareizu rezultātu iegūšanai. Tie ir galvenokārt pielāgojami katram laboratoriskajam izmeklējumam atsevišķi, tomēr ņemot vērā arī organisma fizioloģiskās īpatnības, tiek rekomendēts nodot analīzes no rīta un tukšā dūšā, vismaz 8 stundas pēc pēdējās ēdienreizes, arī iepriekšējā vakarā pirms analīžu nodošanas tiek ieteikts ieturēt tikai vieglas vakariņas. Taču, ja ir nepieciešamība nodot analīzes citā dienas laikā, tad tas ir iespējams, jo ne visiem izmeklējumiem ir šādi ierobežojumi. Ieteicams pirms analīžu nodošanas konsultēties ar savu ārstu. Pirms analīžu nodošanas drīkst dzert nedaudz ūdens, no kafijas un tējas gan vajadzētu atturēties.

Uzlabojiet savu dzīves kvalitāti un piesakieties uz konsultāciju pie mūsu specialistiem, kuri sniegs izsmeļošas atbildes uz jūsu jautājumiem un noteiks labāko ārstēšanas kursu. Aizpildiet elektronisko formu vai zvaniet uz tel. +371 672 737 66 un mēs sazināsimies ar jums.

Matu transplantācijas un ādas veselības centrā Rubenhair Baltics veic augstas kvalitātes matu transplantāciju, uzacu transplantāciju ar manuālo FUE bezrētu un bezšuvju metodi, kā arī veic matu ārstēšanas procedūras. Matu transpantācijas un ādas veselības centra Rubenhair Baltics visi piedāvātie pakalpojumi ir sertificēti, droši un atzīti Latvijas Republikā un Eiropas Savienībā. Pakalpojumus veic diplomēti un sertificēti ārsti kā arī medicīnas personāls ar atbilstošu profesionālo izglītību un profesionālajām iemaņām. Procedūru veikšanai tiek izmantotas sertificētas, modernas ierīces un tikai pārbaudīti un sertificēti preparāti. Matu transplantācijas un ādas veselības centrs Rubenhair Baltics ir pilnībā sertificēta un licencēta medicīnas klīnika Latvijā un Eiropas Savienības valstīs un ir reģistrēta Latvijas Republikas Veselības Ministrijas Veselības Inspekcijas Ārstniecības iestāžu reģistrā ar reģistrācijas numuru 010001474.

Paraksties uz jaunumiem!