Ārsts dermatologs

Pieteikties konsultācijai!

Pieteikums nosūtīts veiksmīgi!

Es piekrītu personas datu apstrādes noteikumiem un nosacījumiem.

Ārsts dermatologs / trihologs

Veiksmīgas slimības ārstēšanas pamatā ir savlaicīga cēloņa noteikšana. Parasti pacienti redz tikai simptomus un veiksmīgai slimības ārstēšanai ir jāveic slimības diagnostikas procedūras. Matu transplantācijas un ādas veselības centra Rubenhair Baltics pieredzējošie dermatologi / trihologi Dr. Lāsma Lapiņa un Dr. Jevgēņija Čumakova veic kvalitatīvu un savlaicīgu matu izkrišanas un ādas slimību cēloņa diagnozi un ārstēšanu.

Akne ārstēšana un akne rētu likvidēšana

Akne jeb pinnes ir bieži sastopama slimība, kura skar ne tikai jauniešus, bet ar to var slimot arī pieaugušie. Tā ir tauku dziedzeru saslimšana, kura noved pie matu folikulu iekaisumiem. Ja pinnes netiek savlaicīgi ārstētas, tās izraisa ādas pataloģijas un rētošanās. Matu transplantācijas un ādas veselības “Rubenhair Baltics” klīnikas kvalificētie ārsti izārstēs un novērsīs izveidojušās rētas, izmantojot estētiskās kosmetoloģijas iekārtu eTwo bezsāpju procedūru.

Papilomu un kārpu noņemšana

Papilomu un kārpu veidošanās ir papilomas vīrusa ārējās izpausmes veids. Papilomas ir kā ādas izaugumi, kuru izmēri mēdz būt dažādi. Tās var veidoties pa visu cilvēka ķermeni. Bieži vien tās cilvēkiem traucē un tās ir ļoti redzamas. Papilomas ir viegli noņemamas, izmantojot šķidro slāpekli vai veicot lāzerprocedūru un no tām var atbrīvoties no 1 līdz 2 procedūru laikā.

Uzlabojiet savu dzīves kvalitāti un piesakieties uz konsultāciju pie mūsu specialistiem, kuri sniegs izsmeļošas atbildes uz jūsu jautājumiem un noteiks labāko ārstēšanas kursu. Aizpildiet elektronisko formu vai zvaniet uz tel. +371 672 737 66 un mēs sazināsimies ar jums.

Matu transplantācijas un ādas veselības centrā Rubenhair Baltics veic augstas kvalitātes matu transplantāciju, uzacu transplantāciju ar manuālo FUE bezrētu un bezšuvju metodi, kā arī veic matu ārstēšanas procedūras. Matu transpantācijas un ādas veselības centra Rubenhair Baltics visi piedāvātie pakalpojumi ir sertificēti, droši un atzīti Latvijas Republikā un Eiropas Savienībā. Pakalpojumus veic diplomēti un sertificēti ārsti kā arī medicīnas personāls ar atbilstošu profesionālo izglītību un profesionālajām iemaņām. Procedūru veikšanai tiek izmantotas sertificētas, modernas ierīces un tikai pārbaudīti un sertificēti preparāti. Matu transplantācijas un ādas veselības centrs Rubenhair Baltics ir pilnībā sertificēta un licencēta medicīnas klīnika Latvijā un Eiropas Savienības valstīs un ir reģistrēta Latvijas Republikas Veselības Ministrijas Veselības Inspekcijas Ārstniecības iestāžu reģistrā ar reģistrācijas numuru 010001474.

Paraksties uz jaunumiem!