Akne rētu likvidācija

Pieteikties konsultācijai!

Pieteikums nosūtīts veiksmīgi!

Es piekrītu personas datu apstrādes noteikumiem un nosacījumiem.

Ādas atjaunošanas procedūras ar ultraskaņas iekārtu eTWO

Matu un ādas veselības centrā Rubenhair Baltics tiek veiktas ultraskaņas aparātprocedūras ar eTwo jaunākās paaudzes iekārtu, kura paredzēta ādas kosmetoloģiskajām procedūrām, kā ādas atjaunošana, ādas striju likvidēšana, rētu, ādas pigmentu likvidēšana.

Eksluzīva jaunākās paaudzes multifunkcionālā estētiskās medicīnas ELOS tehnoloģijas iekārta eTwo apvieno divus unikālus Sublime & Sublative aplikatorus visaptverošai sejas un ķermeņa ādas atjaunošanai un izskata uzlabošanai.

Sublime sevī ietver bi-polāro radiofrekvenču enerģiju un infrasarkano gaismu - iedarbojoties uz dziļākajiem dermas slāņiem un tos uzsildot, saudzējoši un efektīvi tiek stimulēta jauna kolagēna un elastīna veidošanās, kā rezultātā uzlabojas sejas ovāls, apstrādājot sejas laterālās zonas, izlīdzinās krunciņas mutes un acu rajonā.

Sublative aplikātors ietver bi-polāro radiofrekvenču tehnoloģiju un frakcionēti atjauno ādu trīs dažādos dziļumos. Tā ir plastiskai ķirurģijai līdzvērtīga procedūra, taču daudz saudzējošāka. Procedūras laikā radiofrekvences enerģija nokļūst ādā simtiem tievu kūlīšu veidā. Rezultātā ādā veidojas mikroskopiskas gandrīz neredzamas zonas, kurās sākas jaunu šūnu, kolagēna un elastīna veidošanās. Tādā veidā uzlabojās ādas tonis un svaigums, sašaurinās un izlīdzinās poras, tiek likvidēti dažādi ādas pigmenti. Šīs ir lieliskas ādas atjaunošanas un ādas novecošanas novēršanas procedūras, kuras arī izlīdzina sejas ādas grumbas, kā arī kakla, roku un krūts zonu grumbas, likvidē dažādas izcelsmes rētas, tai skaitā arī postaknes. Pateicoties otram mazākajam uzgalim, iespējams saudzējoši apstrādāt acu zonu, līdz ar to pacelt noslīdējušus plakstiņus, mazināt maisiņus zem acīm, ko līdz šim varēja veikt tikai ar ķirurģiskām metodēm.

Uzlabojiet savu dzīves kvalitāti un piesakieties uz konsultāciju pie mūsu specialistiem, kuri sniegs izsmeļošas atbildes uz jūsu jautājumiem un noteiks labāko ārstēšanas kursu. Aizpildiet elektronisko formu vai zvaniet uz tel. +371 672 737 66 un mēs sazināsimies ar jums.

Matu transplantācijas un ādas veselības centrā Rubenhair Baltics veic augstas kvalitātes matu transplantāciju, uzacu transplantāciju ar manuālo FUE bezrētu un bezšuvju metodi, kā arī veic matu ārstēšanas procedūras. Matu transpantācijas un ādas veselības centra Rubenhair Baltics visi piedāvātie pakalpojumi ir sertificēti, droši un atzīti Latvijas Republikā un Eiropas Savienībā. Pakalpojumus veic diplomēti un sertificēti ārsti kā arī medicīnas personāls ar atbilstošu profesionālo izglītību un profesionālajām iemaņām. Procedūru veikšanai tiek izmantotas sertificētas, modernas ierīces un tikai pārbaudīti un sertificēti preparāti. Matu transplantācijas un ādas veselības centrs Rubenhair Baltics ir pilnībā sertificēta un licencēta medicīnas klīnika Latvijā un Eiropas Savienības valstīs un ir reģistrēta Latvijas Republikas Veselības Ministrijas Veselības Inspekcijas Ārstniecības iestāžu reģistrā ar reģistrācijas numuru 010001474.

Paraksties uz jaunumiem!