Ādas izmeklēšana

Pieteikties konsultācijai!

Pieteikums nosūtīts veiksmīgi!

Es piekrītu personas datu apstrādes noteikumiem un nosacījumiem.

Ādas izmeklēšana

Sastopamas trīs galvenās ādas vēža formas, kas iespējams ir saistītas ar ultravioletā starojuma iedarbību pēc uzturēšanās saulē vai solārijā - bazālo šūnu karcinoma, plakano - skvamozo šūnu karcinoma un melanoma. Tā kā katrai no tām ir dažāda veida izpausmes, būtiski ir zināt agrīnā brīdinājuma pazīmes. Meklējiet jebkāda veida izmaiņas uz sava ķermeņa un ādas. Pievērsiet uzmanību jebkurai palielinātai, aizdomīgai dzimumzīmei, apsārtumam, izaugumam vai pumpai. Ādas vēzis var būt nesāpīgs, bet vienlaikus ļoti bīstams. Ja jūs pamanāt vienu vai vairākas brīdinošas pazīmes, tūlīt pat dodieties uz konsultāciju pie ārsta - dermatologa.

Brīdinošas pazīmes:

  • Ādas izaugumi, kas izmēra ziņā palielinās un izskatās pērļaini, caurspīdīgi, iesauļoti, brūni, melni vai daudzkrāsaini,
  • Jebkurš brūns plankums vai pacēlums, kas:
  • maina krāsu,
  • palielinās lieluma vai biezuma ziņā,
  • maina izskatu,
  • ir neregulāras formas,
  • ir lielāks nekā 5 mm un / vai nesen mainījies.
  • Plankums vai pušums, kas pastāvīgi niez, sāp, kreveļojas, paplašinās vai asiņo.
  • Vaļējs pušums, kas trīs nedēļu laikā nesadzīst.

Nevilcinieties un ejiet pie sava ārsta dermatologa, ja Jūs pamanāt jebkādas izmaiņas kādā jau esošā dzimumzīmē, vasaras raibumā vai plankumā vai arī, ja atrodat kādu jaunu veidojumu, kuram ir raksturīgas kāda no brīdinošajām pazīmēm, kas liecina par ādas vēzi.

Uzlabojiet savu dzīves kvalitāti un piesakieties uz konsultāciju pie mūsu specialistiem, kuri sniegs izsmeļošas atbildes uz jūsu jautājumiem un noteiks labāko ārstēšanas kursu. Aizpildiet elektronisko formu vai zvaniet uz tel. +371 672 737 66 un mēs sazināsimies ar jums.

Matu transplantācijas un ādas veselības centrā Rubenhair Baltics veic augstas kvalitātes matu transplantāciju, uzacu transplantāciju ar manuālo FUE bezrētu un bezšuvju metodi, kā arī veic matu ārstēšanas procedūras. Matu transpantācijas un ādas veselības centra Rubenhair Baltics visi piedāvātie pakalpojumi ir sertificēti, droši un atzīti Latvijas Republikā un Eiropas Savienībā. Pakalpojumus veic diplomēti un sertificēti ārsti kā arī medicīnas personāls ar atbilstošu profesionālo izglītību un profesionālajām iemaņām. Procedūru veikšanai tiek izmantotas sertificētas, modernas ierīces un tikai pārbaudīti un sertificēti preparāti. Matu transplantācijas un ādas veselības centrs Rubenhair Baltics ir pilnībā sertificēta un licencēta medicīnas klīnika Latvijā un Eiropas Savienības valstīs un ir reģistrēta Latvijas Republikas Veselības Ministrijas Veselības Inspekcijas Ārstniecības iestāžu reģistrā ar reģistrācijas numuru 010001474.

Paraksties uz jaunumiem!