Ādas atjaunošana, sejas grumbu, aknes,
striju likvidēšana ar eTwo ultraskaņas
iekārtas procedūrām

Akcijas cena 299,- EUR


Par 3 reizēm!

DĀVANU KARTES!

Matu un uzacu transplantācija
ar manuālo FUE metodi,
ārstēšana un PRP plazmas injekcijas


Pieteikties konsultācijai!

Pieteikums nosūtīts veiksmīgi!

Es piekrītu personas datu apstrādes noteikumiem un nosacījumiem.

Unikāla FUE metode

 

Klīnika “Rubenhair Baltics” ir līdere Baltijas valstīs, kurā veic matu transplantāciju ar manuālo FUE metodi. Šī ir modernākā matu pārstādīšanas metode pasaulē:

 • DABISKI UN DROŠI

  Pacienta mati tiek pārstādīti ar garantiju. Augstas kvalitātes dabiski un uzticami rezultāti vīriešiem un sievietēm.

 • EFEKTĪVI

  Pēc matu transplantācijas rezultāti ir pastāvīgi.

 • NEPALIEK RĒTAS

  Bezrētu un bezšuvju matu transplantācijas metode.

 • PRAKTISKI

  Tiek veikta uzacu, bārdas, ūsu zonas transplantācija.

MATU TRANSPLANTĀCIJA AR FUE METODI

Bezrētu un bezšuvju modernākā matu pārstādīšanas metode, kas nodrošina dabisku matu biezumu, kā arī kvalitatīvus un ilgstošus rezultātus.

Kā notiek transplantācija?

MATU UN GALVAS ĀDAS ĀRSTĒŠANA

Klīnikā tiek veikti matu un galvas ādas izmeklējumi, matu ārstēšana, matu izkrišanas ārstēšana ar PRP plazmas injekcijām, mezoterapiju un vitamīnu kokteiļiem, lāzerprocedūras matu stiprināšanai.

Lasīt vairāk

Matu transplantācijas un ādas veselības centrā Rubenhair Baltics veic augstas kvalitātes matu transplantāciju, uzacu transplantāciju ar manuālo FUE bezrētu un bezšuvju metodi, kā arī veic matu ārstēšanas procedūras. Matu transpantācijas un ādas veselības centra Rubenhair Baltics visi piedāvātie pakalpojumi ir sertificēti, droši un atzīti Latvijas Republikā un Eiropas Savienībā. Pakalpojumus veic diplomēti un sertificēti ārsti kā arī medicīnas personāls ar atbilstošu profesionālo izglītību un profesionālajām iemaņām. Procedūru veikšanai tiek izmantotas sertificētas, modernas ierīces un tikai pārbaudīti un sertificēti preparāti. Matu transplantācijas un ādas veselības centrs Rubenhair Baltics ir pilnībā sertificēta un licencēta medicīnas klīnika Latvijā un Eiropas Savienības valstīs un ir reģistrēta Latvijas Republikas Veselības Ministrijas Veselības Inspekcijas Ārstniecības iestāžu reģistrā ar reģistrācijas numuru 010001474.